| Het is nu 22-05-2012, 19:34:00 |
|
Porsche Boxster S
|
|
15-04-2009, 13:25:57
Bericht: #1
|
|||
|
|||
|
Porsche Boxster S
Net als zo vaak, kreeg ik van een Porsche bezitter het verzoek zijn Boxster na te maken. Aangezien ik toch nog wat zin en tijd had, heb ik die doos alvast uit de kast getrokken.
Het gaat hier om de Tamiya Boxster Special Edition. Deze doos bevat eigenlijk een Boxster S, met wat extra's. Bijzonder veel heb ik nog niet gedaan. Ik heb de gietnaden weggeschuurd en alles glanzend zwart gespoten. Ook heb ik het Boxster logo weggehaald, want bij een Boxster S hoort ook een Boxster S logo. Die heb ik inmiddels besteld, dus dat komt helemaal in orde. ![]() ![]() Achter op de motorkap heb ik al een kleine spoiler gemaakt. Enrico (de eigenaar) heeft deze een tijdje terug op zijn auto gemonteerd en wilde dit (natuurlijk) ook op het model. Ook zal het model een setje aangepaste (geperforeerde en geventileerde PE) remschijven krijgen en een setje lichtmetalen Turbo velgen. Hier nog even 2 foto's van het origineel. ![]() En een foto van de spoiler
|
|||
|
20-04-2009, 13:02:41
Bericht: #2
|
|||
|
|||
|
Re: Porsche Boxster S
De Boxster heeft wat aandacht gehad van het weekend. Ik heb de body lichtjes geschuurd, zodat alle oneffenheden weg waren en daarna alles nog een laagje glanzend zwart gegeven.
![]() De zwarte lak is overigens wel een echte stof aantrekker... alles ligt er los op, maar het lijkt haast wel statisch Hopelijk is dat straks na de blanke lak niet meer het geval.Dan nog even 2 foto's van de spoiler i.c.m. de achterbumper. De afmeting is volgens mij goed gelukt. ![]() ![]() Wel is nog een "putje" te zien. Die heb ik niet helemaal goed dicht gekregen. Hier komt een nieuw Boxster S logo overheen. De onderkant is verder afgewerkt met aluminium en enkele plekjes halfglanzend zwart. ![]() Tot zover dan maar weer ![]() Arno |
|||
|
21-04-2009, 07:54:58
Bericht: #3
|
|||
|
|||
|
Re: Porsche Boxster S
Ik zal het je verklappen...
Op de onderstaande foto zie je het putje net voor de achterspoiler. Ongeveer in het midden van de motorkap. (in het deel waar het raam in weerspiegelt)
|
|||
|
26-04-2009, 09:06:44
Bericht: #4
|
|||
|
|||
|
Re: Porsche Boxster S
Komt daarniet precies het Boxster S logo overheen, Arno?
Verder is het weer een prachtig model, wat je maakt, zoals gewoonlijks zou ik haast zeggen.
|
|||
|
30-04-2009, 19:56:11
Bericht: #5
|
|||
|
|||
Re: Porsche Boxster S
Simtek12 schreef:Komt daarniet precies het Boxster S logo overheen, Arno? Helemaal mee eens. Vlgs mij komt daar de logo. Verder een strakke model die je gemaakt hebt |
|||
|
29-12-2009, 09:36:25
Bericht: #6
|
|||
|
|||
|
Re: Porsche Boxster S
Nou... na een (veel te) lange pauze in mijn hobby, heb ik in de winterweken weer wat geknutseld. De Boxster S is inmiddels af en staat nu te wachten op de juiste velgen en een goed moment voor de eindfoto's.
Eerst nog even enkele tussenstappen: Ik moest natuurlijk eerst alles aflakken voor een mooie hoogglans. Ook de interieurdelen zijn toen half glanzend zwart gespoten. ![]() Het uitlaatsysteem heb ik vervolgens heel lichtjes gekleurd met transparant oranje voor de bekende hitte verkleuring. ![]() En de plastic remschijven zijn vervangen door een mooi setje PE: ![]() ![]() Het interieur is vervolgens in elkaar gestoken en voorzien van gordels en andere details. Waaronder een zelf gemaakt 3-spaaksstuur. ![]() ![]() Daarna kwam een vervelend klusje, namelijk het polijsten van de lak. ![]() ![]() ![]() Tja... en toen het moment dat het model dan toch echt klaar was. Op onderstaande foto's moet ik nog wat vette vingers weg poetsen, maar het is dan ook nog niet de eindrapportage. Zoals ik al zei, moet ik eerst nog de juiste velgen scoren en wachten op een waterig zonnetje voor de eindfoto's. ![]() ![]() Arno |
|||
|
30-12-2009, 17:53:05
Bericht: #7
|
|||
|
|||
|
Re: Porsche Boxster S
echt schitterend gedaan man
diep respect wat je gemaakt hebt!! |
|||
|
31-12-2009, 12:30:22
Bericht: #8
|
|||
|
|||
|
Re: Porsche Boxster S
Leuk projectje, wat goed geslaagd is.
|
|||
|
|
Gebruikers die deze discussie lezen: 2 gast(en)




![[Afbeelding: boxsters_1.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_1.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_2.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_2.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_3.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_3.jpg)



![[Afbeelding: boxsters_5.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_5.jpg)
Hopelijk is dat straks na de blanke lak niet meer het geval.![[Afbeelding: boxsters_6.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_6.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_7.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_7.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_8.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_8.jpg)

![[Afbeelding: boxsters_10.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_10.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_11.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_11.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_9.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_9.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_10~0.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_10~0.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_11~0.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_11~0.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_12.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_12.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_13.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_13.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_14.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_14.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_15.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_15.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_16.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_16.jpg)
![[Afbeelding: boxsters_17.jpg]](http://albums.modelbrouwers.nl/coppermine/albums/userpics/10008/boxsters_17.jpg)